Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kardeşlerim’e YouTube ödülü!

Her cumartesi akşamı ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan ve fenomen hale gelen Kardeşlerim dizisi rekorlara doymuyor. Sosyal medyadaki başarısıyla arka arkaya rekorlara imza atan Kardeşlerim dizisi başarıları sayesinde çok özel bir ödüle layık görüldü.

Anne ve babasını arka arkaya kaybeden, birbirine çok sıkı bağlı dört kardeşin hayata tutunma hikayesini anlatan Kardeşlerim dizisi sadece Türkiye’de değil yurt dışında da büyük ilgi görüyor. Bu sayede sosyal medyada çok ciddi bir hayran kitlesine ulaşan Kardeşlerim dizisi arka arkaya rekorlara imza atıyor.

Kardeşlerim dizisi son olarak YouTube’da takipçi sayısının 1 milyonu geçmesiyle özel bir ödüle layık görüldü. Abone sayısı 1 milyonu geçen kanalları Gold özel ödül ile taçlandıran YouTube, gördüğü büyük ilgi sebebiyle Kardeşlerim dizisine de bu özel plaketi verdi.

Plaket sete gönderilince oyuncular da tek tek plaketle birlikte fotoğraf çektirdi. Hem oyuncular hem de set ekibi bu başarıya ulaşmalarını sağlayan izleyicilerine teşekkür etti.

Başrollerini Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim dizisinin genç oyuncuları daha çok dikkat çekiyor… Onur Seyit Yaran, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Gözde Türker, Damla Su İkizoğlu gibi isimler son dönemin öne çıkan gençleri oldu.

Her cumartesi akşamı ATV ekranlarında yayınlanan dizinin son yayınlanan 16. bölümü YouTube üzerinde 1 gün içerisinde 5 milyondan fazla kişi tarafından izlenerek büyük bir rekora imza atmıştı.

Dünyaya içerik üretiyoruz

Türkiye’nin dünya televizyon sektöründe üstlendiği önemli rolün farkında olan NGM, dünyanın dört bir yanında işbirlikleri yapmakta ve içerik ihraç etmektedir. Dünyadaki sektör temsilcileri ile işbirliklerimiz aktif şekilde sürmektedir.